jednicky-mssssn@msn.com

EPR systmy

Šperky

Vítáme Vás ve zlatnictví české výrobní a velkoobchodní firmy Goldex - zlatnictví, která Vám nabízí zlaté, stříbrné a titanové šperky za bezkonkurenční ceny. Zabýváme se precizní rukodělnou výrobou šperků z klasického zlata a bílého zlata. V našem zlatnictví provádíme také zakázkovou výrobu, předělávky a opravy. Pracujeme se čtrnácti i osmnácti karátovým zlatem a jsme schopni zpracovat i Vámi donesený materiál.
Zadavatel: Goldex Group
URL Projektu: www.goldex.cz
Typ projektu: B2B / B2C
Doba realizace: 8 týdnů
SEO optimalizace: Unlimited

Šperky - nakupujte na Goldex.cz výhodněji

Rádi vypadáte dobře a víte, že k dokonalému outfitu patří ještě doplňky, ale jak si máte v dnešní době vybrat nějaké krásné šperky, když obchody jsou plné k prasknutí a za chvíli máte pocit, že všechno zboží vypadá velice podobně? V tom případě jsme tady my, český výrobce šperků – Goldex, a velice rádi Vám pomůžeme! Vyberte si z naší rozsáhlé kolekce online v pohodě a klidu Vašeho domova. Nemusíte se stresovat v přeplněných obchodech, kde je každý nervózní a občas máte pocit, že prodavačky obtěžujete. To se Vám v případě výběru zboží na internetu rozhodně nestane! Tak už neváhejte ani chviličku a podívejte se na naši nabídku!

Šperky online

Naše nabídka je opravdu bohatá, tak jsme pro lepší orientaci ve výrobcích naší firmy Goldex rozdělili do různých kategorií, kde si již vyberete mnohem snadněji. Najdete zde ocelové, zlaté, diamantové nebo stříbrné šperky, pro ženy nebo muže, přívěšky nebo řetízky a mnoho dalších kategorií. Zboží budete vybírat v klidu ze svého oblíbeného křesla, beze spěchu a můžete si prohlédnout úplně každý kousek, což ani při nejlepší vůli prodavaček v klasickém kamenném obchodě není možné. Pro své zákazníky, kteří si z naší široké nabídky šperků vyberou ten pravý kousek, máme také bonusy navíc!

Reference 78/90
Předchozí Zpět na seznam Další
 
Mapa dostupnosti schzek
Vizitky ZDARMA pi realizaci internetovho obchodu
Novinky
Aktuality