jednicky-mssssn@msn.com

EPR systmy

Kellys - MyBike

Kellys 2010 nově v nabídce! Modely Kellys 2010 skladem! Trekingová kola a horská kola Kellys k shlédnutí na našem bikeshopu a na naší prodejně 50 km severně od Prahy. Nabízíme Vám kvalitní služby a ochotný personál. NAŠE PRODEJNA FUNGUJE TAKÉ JAKO TEST CENTRUM KELLYS. Máte možnost zapůjčení toho nejlepšího co Kellys vyrábí.
Zadavatel: Cykloservis "K"
URL Projektu: www.mybike.cz
Typ projektu: B2B
Doba realizace: 5 týdnů
SEO optimalizace: Professional
  • Kola Kelly's jsou vyráběné slovenskou společností MAMA, členem americké skupiny Cycle Source Group, sídlící v New Yorku.
  • Kelly's Vám nabízí širokou paletu rekreačních, sportovních a závodních kol, určených na jízdu po cestách i necestách, po asfaltu i v terénu. Vyrábíme nejlepší sportovní nářadí, určené pro Vás a pro Vaše vyžití.
  • Kelly's, to je každoročně více než 50.000 prodaných kol na Evropském kontinentu, což představuje 10% z celkové produkce skupiny Cycle Source Group.
  • Kelly's, to je spojení amerického a slovenského know-how, plánování, logistiky, technických poznatků, módních trendů, pracovitosti a preciznosti.
  • Kelly's je zosobnění více než patnáctileté zkušenosti lidí vyrábějících a prodávajících jízdní kola od roku 1991.
  • Kelly's bicycles žije jako samostatná značka jízdních kol a jeho příslušenství od roku 1994 a je registrována v 29 státech celého světa.
Reference 41/90
Předchozí Zpět na seznam Další
 
Mapa dostupnosti schzek
Vizitky ZDARMA pi realizaci internetovho obchodu
Novinky
Aktuality