jednicky-mssssn@msn.com

EPR systmy

HUSKY

Vítejte ve specializovaném internetovém obchodě Husky. Husky je jeden z nejznámějších výrobců a zároveň českou jedničkou v prodeji stanů a spacích pytlů, které u nás nakoupíte za velmi výhodné ceny. Díky širokým skladovým zásobám tohoto sortimentu jsme schopni expedovat Vaše objednávky v extrémě krátkých lhůtách a za velmi výhodných přepravních podmínek. Husky navíc pravidelně připravuje spoustu akcí již v sezóně, tak aby nákup potřebného sortimentu byl ještě výhodněší. A pokud by jste někde našli lepší cenu v některém z konkurenčních obchodů Husky, tak nám to napište, pošlete odkaz výrobku a my Vám uděláme výhodnější cenu!
Zadavatel: Husky-obchod.cz
URL Projektu: www.husky-obchod.cz
Typ projektu: B2B
Doba realizace: 6 týdnů
SEO optimalizace: Unlimited

Husky

stany Husky, spacáky Husky, karimatky Husky, batohy Husky, oblečení Husky

Stany Husky jsou vyrobeny z nejmodernějších a nejkvalitnějších materiálů, díky kterým se řadí mezi nejlepší výrobky na trhu. Jejich vysoká oblíbenost nespočívá pouze v přijatelné ceně, ale také v moderním designu. Stany Husky se dělí do několika základních skupin dle prostředí a použití, ke kterému je chceme používat. Nejvyšší řadou stanů Husky jsou stany extreme. Jak již název této řady napovídá, jsou určeny do nejnáročnějších klimatických a povětrnostních podmínek, pro nejnáročnější zákazníky, kteří chtějí nejvyšší kvalitu. Další řadou je řada extreme lite. Zde se spojuje moderní technologie z řady extreme a cena z řady outdoor. U řady stany Husky ultralight byl kladen největší důraz na co nejnižší hmotnost a rozměry balení. Outdoorové stany Husky pak zaujmou největší část zákazníků, neboť jsou nejuniverzálnější řadou. Další poměrně širokou řadou stanů Husky, jsou rodinné stany Husky, se kterými můžete kempovat několik dní a přesto nebudete nikterak omezováni. Poslední, z produktové nabídky stanů jsou stany Husky určené pro rybáře, na jejich víkendové dobrodružství v přírodě. Nyní stačí si jen vybrat ten, který bude pro vás ten pravý.

Spacáky Husky se dělí do několika základních skupin dle prostředí a použití, ke kterému je chceme používat. A to extreme, řada comfort, řada outdoor, nově dětské spacáky, řada cyklo a dekové spacáky. Spacáky Husky jsou specifické svými vlastnostmi a druhem materiálu. Spacáky Husky je možné spojovat v oblasti zipů k sobě a tím si zvětšit svůj prostor, nebo využít při noclehu ve dvou. Toto jde v případě zakoupení jakýchkoliv spacáků Husky (mimo spacáku Husky Anapurna), ale každý musí mít zip na jiné straně, tedy jeden spací pytel s levým zipem a druhý s pravým. Spacáky Husky mají v zadní části praktickou kapsu na karimatku, aby Vám v noci spací pytel neklouzal a měli jste karimatku stále pod sebou. V každém je pak ještě uvnitř kapsička na doklady do které si přes noc můžete schovat důležité věci proti krádeži. Nejprodávanější řada spacích pytlů je řada outdoor spacáky.

Reference 36/90
Předchozí Zpět na seznam Další
 
Mapa dostupnosti schzek
Vizitky ZDARMA pi realizaci internetovho obchodu
Novinky
Aktuality