jednicky-mssssn@msn.com

EPR systmy

JSTE ZDE POPRVÉ?

Jste u Jedniček poprvé?

Právě se nacházíte v internetovém studiu softwarové společnosti OneDesign. Naší hlavní činností je vývoj a implementace internetových obchodů na míru Vašemu podnikání – více o internetovém obchodu a výhodách naleznete v sekci Vaše výhody.

To co Vám nabízíme je vytvoření jedinečného internetového obchodu se kterým můžete výrazně zvýšit své tržby!

Snahou naší společnosti je, aby nabídka služeb i ceník za tyto služby byla transparentní a srozumitelná - více obchodní podmínky. U nás nenajdete žádné měsíční poplatky či jiné nepříjemnosti. Námi vytvoření řešení interntového obchodu je vždy Vaším vlastnictvím. - více v sekci ceník.

Věškeré internetové obchody připravujeme na míru a pružně reagujeme na požadavky zákazníků i klientů. Od nás nezískáte "krabicové řešení" , ale plně rozšiřitelný obchod do budoucna.

 

Jak bude vypadat můj nový internetový obchod?

V našich referencích uvádíme více jak 100 příkladových internetových obchodů. Podívejte na jednotlivé projekty a udělejte si představu. Design internetového obchodu je vstupní bránou při první návštěvě Vašeho potenciálního zákazníka.

 

Jak zvýším návštěvnost mého internetového obchodu?

Za účelem zvýšení návštěvnosti internetové obchody obsahově upravujeme. Zaměřujeme se na nejvíce vyhledávaná klíčová slova. Pomocí optimalizace pro vyhledávače Vám zajistíme cílené návštěvníky z internetových vyhledávačů (například Seznam.cz, Google.com, nebo Centrum.cz, kteří přímo vědí co hledají, a pokud se jim nabídnete jako první, přijdou právě k Vám.

 

Webhosting nebo serverhosting internetového obchodu?

Nabízíme vám kvalitní webhostingové i serverhostingové služby připravené pro provoz internetového obchodu. Jak poroste robustnost (zátěž) Vašeho internetového obchodu, tak bude potřeba zvýšit i webhostingový program. Máme pro Vás připraveno několik webhostingů, které jsou plně přizpůsobeny pro internetový obchod. Více o sekci webhosting najdete zde.

 

Tak vážně, kolik mě to všechno bude stát?

Nikoho netaháme "za nos". Internetový obchod na míru jsme schopni připravit za cenu 48.000 Kč bez 20% DPH. Garantujeme Vám také rozšiřitelnost funkcí do budoucna a podporu 24 hodin. Jedině prací s internetovým obchodem zjistíte, že máte představu, jak efektivněji využít Váš. Jsme schopni Vám doprogramovat moduly na míru, které Vám ušetří čas i peníze. Více o ceníku standardního internetového obchodu najdete v sekci ceník.

 

Jedničky už hledat nemusíte!

S tímto motem se budete setkávat vždy, když využijete našich služeb. Je to jednoduché, stačí vyplnit nezávazný poptávkový formulář nebo nás přímo kontaktujte.

 

Každé naše řešení je připraveno na míru pro Vaše podnikání !

  1. Internetové obchody Jedničky jsou jednoduše rozšiřitelné a prakticky bez omezení. Obchody připravujeme tak, aby mohly růst společně s Vašimi požadavky na vývoj prodávaného zboží či služeb. Snažíme se plně splnit Vaše unikátní nároky.
  2. Internetové obchody Jedničky jsou výkonným řešením pro vytváření, údržbu a správu obsahu internetového obchodu. Umožňují společnostem snadno a efektivně obchod rozvíjet a integrovat s ostatními podnikovými aplikacemi.
  3. Internetové obchody Jedničky plně přizpůsobujeme analýze požadavků zákazníka na webdesign a podmínek prostředí, do kterého má být tento systém nasazen.
Mapa dostupnosti schzek
Vizitky ZDARMA pi realizaci internetovho obchodu
Novinky
Aktuality