jednicky-mssssn@msn.com

EPR systmy

OHLASY KLIENTŮ

Protože naši práci děláme svědomitě a mnohdy s maximálním vypětím sil, vždy nás potěší, i krátká zpráva, o vaší spokojenosti. Několik takových ohlasů uvádíme níže.

Goldex - Aleš Kabelka - tel. 608 33 96 96

Proč jsem si vybral pro přípravu svého internetového obchodu právě OneDesign? Firem, které nabízejí služby v oblasti tvorby internetových stránek, je dnes mnoho. Prošel jsem si reference asi 20 firem z tohoto oboru a z nich si vybral 3. Původně jsem chtěl jednat se všemi třemi potencionálními partnery, ale po srovnání jejich prací - internetových obchodů, které vytvořili a už na trhu fungují - jsem se jednoznačně rozhodl pro firmu OneDesign. Perfektní grafické zpracování obchodu, uživatelsky srozumitelné a přátelské prostředí, jednoduchá administrace. K tomu pak při osobním jednání přibyla vstřicnost, pružnost, promptní řešení požadavků. Hledáte-li kvalitní firmu pro tvorbu Vaší prezentace či internetového obchodu, jste na správné adrese.

www.goldex.cz, www.zasnubni-prsteny.cz

A-Koupelny - Bc. Tomáš Novák - tel. 603 218 164

Se společností OneDesign spolupracuji již od roku 1999. Tehdy jsem začal s jednoduchou internetovou prezentací www.aquany.cz a nyní mám již 7 internetových obchodů a v přípravě jsou již další. Mé zkušenosti s přístupem pracovníků OneDesign jsou skvělé. Je vidět, že problematice internetového obchodování rozumí a nic nenechají náhodě. Jejich služby mohu jen doporučit.

www.delta-kolo.cz, www.a-grohe.cz, www.a-kludi.cz, www.huppe.cz, www.vany-do-koupelny.cz, www.sprchove-vanicky.cz, www.minibazeny.cz

Sportcentrum - Ctibor Polesný - tel. 777 151 597

Při výběru vhodného řešení pro provozování internetového obchodu jsem hledal systém, který nám umožní jednoduchou a přitom reprezentativní prezentaci našeho sortimentu. Po zhlédnutí nabídek celé řady firem jsem si vybral firmu OneDesign a musím říci, že volba právě tohoto dodavatele byla opravdu „trefou do černého“. I přes naše téměř nulové zkušenosti v oblasti internetového prodeje se nám díky jednoduchosti ovládání a kvalitnímu přístupu pracovníků firmy OneDesign podařilo docílit velmi dobré návštěvnosti e-obchodu a zvýšení obratu naší firmy. Navíc dodávám, že to vše se díky firmě OneDesign podařilo s minimálními náklady ve srovnání s nabídkou konkurence.

Vzhledem ke spokojenosti se službami OneDesignu jsme při rozšiřování našeho podnikání na internetu zvolili opět stejného dodavatele. Potěšilo nás, že další e-obchody byly zpracovány s ještě větší rychlostí a další úsporou počátečních nákladů. Pokud tedy uvažujete o provozování vlastního internetového obchodu mohu Vám řešení firmy Onedesign jen doporučit.

www.maxsport.cz, www.maxsnowboardy.cz, www.maxoutdoor.cz


Mapa dostupnosti schzek
Vizitky ZDARMA pi realizaci internetovho obchodu
Novinky
Aktuality